Студенти Хіміки відвідали Національну музичну академію України імені П. І. Чайковского.

27.02.2019 студенти 305 та 405 груп  cпеціальності “Хімічні технології та інженерія” факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій з кураторами відвідали Національну музичну академію України імені П. І. Чайковского.

У Великому залі ім. Героя України Василя Сліпака за підтримки Міністерства освіти й науки відбулася українська прем’єра камерної опери американського композитора Джанкарло Менотті “Мартінова брехня”. У 105-ту річницю Музичної академії було вперше отримано Грант Президента України для обдарованої молоді, що зробило можливим реалізувати творчій проект режисера – постановника Юлії Журавкової.  У постановці взяли участь студенти “Київської академії мистецтв”, а також артисти Київського дитячого хору “Пектораль”.

“Мартінова брехня” – не звична, не типова опера.

Глибоке смислове навантаження, щирість, емоційність, зворушливість.

Маловідома одноактна опера Дж. К. Менотті “Мартінова брехня” як зразок жанру опери-драми, що підіймає суспільно-моральні питання. Драма розрахована на дорослого глядача, вона закликає нас звернути увагу на гостру соціальну проблему – духовне благополуччя дітей, замислитися над питанням відповідальності дорослих за долю і щастя кожної дитини.

Прем’єрний показ музичної вистави відбувся з успіхом. Захід зібрав повний зал глядачів, які виразили своє захоплення бурхливими оплесками та оваціями.