XX Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених “Політ. Сучасні проблеми науки”

Завантажити збірник 2020

Національний авіаційний університет, Факультет екологічної безпеки інженерії та технологій  запрошують здобувачів вищої освіти та молодих учених вітчизняних та закордонних ЗВО, наукових організацій та установ 1-3 квітня 2020 року взяти участь у роботі XX Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ” (далі – Конференція).

Факультет екологічної безпеки інженерії та технологій організовує роботу Конференції за напрямом «Екологічна безпека інженерія та технології»,

який представлений 2 секціями:

Назва секції   ПІБ  секретаря Контактні телефони, email Форма проведення (секційний формат, семінар, круглий стіл тощо)
Екологічна безпека, інженерія та технології Синило Катерина Вікторівна (к.т.н, доц, доцент кафедри цивільної та промислової безпеки ФЕБІТ) synyka@gmail.com 097 953 85 97 ауд. 7.320 секційне засідання
Аерокосмічний моніторинг та землеустрій Бойко Олена Леонідівна (старший викладач кафедри землеустрою та кадастру ФЕБІТ) boyko_lena@ukr.net 093 522 90 28 ауд. 3.502 секційне засідання

Відповідальним щодо організації та проведення заходу на факультеті призначено Гаєвську Тетяну Анатоліївну (асистент кафедри хімії і хімічної технології ФЕБІТ, тел. 093 404 28 04).

Реєстрація та подання матеріалів проходитиме в режимі он-лайн. Вимоги будуть висвітлені на сайті Конференції http://polit.nau.edu.ua.

Кінцевий термін реєстрації та завантаження матеріалів Конференції –
до 27 БЕРЕЗНЯ.

Буде підготовлено електронний збірник тез Конференції

Тези прийматимуть ТІЛЬКИ АНГЛІЙСЬКОЮ мовою.

Відповідальність за викладений матеріал англійською мовою в тезах несуть автор (автори), науковий керівник, голова та секретар секції.

Вимоги до оформлення

Усі бажаючі взяти участь у роботі конференції, будь-ласка, звертайтеся за вказаними телефонами або безпосередньо на кафедри до секретарів секцій!