Зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Словацької республіки в Україні паном Мареком Шафіном і військовим аташе Посольства Йозефом Шурі

За ініціативою декана факультету спільно з Інститутом новітніх технологій та лідерства в Національному авіаційному університеті 12 березня 2020 року відбулася зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Словацької республіки в Україні паном Мареком Шафіном і військовим аташе Посольства Йозефом Шурі. Зустріч відбулася за участі проректора університету з міжнародного співробітництва і освіти Олександра Запорожця, декана факультету Сергія Бойченка, заступника декана Анни Яковлєвої та провідним фахівцем ІНТЛ Надією Єфимищ. Під час зустрічі сторони представили наукові доробки ФЕБІТ, напрями діяльності ІНТЛ та обговорили існуючий досвід співпраці НАУ із вищими навчальними закладами Словацької республіки, а також перспективи та можливі напрями майбутньої співпраці. У рамках візиту представники посольства відвідали Музей НАУ, випробувальну інтерактивну лабораторію «Авіатест» УкрНДНЦ хіммотології та сертифікації ПММ і ТР, де їх зустріла керівниця Ірина Шкільнюк зі співробітниками науково-навчальної лабораторії альтернативних моторних палив імені професора В. П. Белянського, які розповіли про проекти лабораторії. Гості також завітали до Ангару НАУ для ознайомлення з унікальними експонатами.За результатами візиту науковці ФЕБІТ заручилися підтримкою Посла Словацької республіки в Україні у питаннях майбутньої співпраці колег з НАУ та дружніх словацьких ЗВО. З вдячністю та повагою проректор Олександр Запорожець вручив пам’ятну медаль НАУ. Зворушливим фактом було те, що під час візиту вельмишановний Посол перейнявся бідою, що спіткала нашу колегу Омельченко Ганну Олександрівну, яка потребує термінової пересадки нирки. Марек Шафін надав вагому фінансову допомогу для Ганни Олександрівни та її родини.

Щиро вдячні пану Послу за його увагу до університету та благородний вчинок!