26.03.2020
  89

Запрошуємо Вас до участі у VI Всеукраїнській науково-технічній конференції «Нафта і газ. Наука-освіта-виробництво: шляхи інтеграції та інноваційного розвитку»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 

Запрошуємо Вас до участі у VI Всеукраїнській науково-технічній конференції «Нафта і газ. Наука-освіта-виробництво: шляхи інтеграції та інноваційного розвитку», присвяченій 75-річчю з Дня заснування Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу (Державного вищого навчального закладу «Дрогобицький коледж нафти і газу»).Мета конференції – розробка ефективних підходів здатних забезпечити рентабельний видобуток нафти і газу на території України. Окремою темою буде обговорення освітньої підготовки майбутніх спеціалістів для нафтогазової галузі України, її наукова та практична цінність. Конференція сприятиме створенню та зміцненню наукових і творчих зв’язків між фахівцями і організаціями, що займаються питаннями видобутку нафти і газу на території України та освітніми установами, які готують спеціалістів для нафтогазової галузі. Кращі доповіді будуть опубліковані в науковому збірнику і запропоновані до впровадження в нафтогазовій галузі України. УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ: провідні підприємства, організації, установи та заклади освіти нафтогазового та машинобудівного профілю України та закордону. 
ОСНОВНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ: 

  • Нафтогазова інженерія та технології. 
  • Науки про Землю. 
  • Галузеве машинобудування. 
  • Управління, інновації та економіка. 
  • Теорія і методика професійної освіти.

У програмі конференції: пленарні та секційні засідання, спеціальні секції з актуальних проблем. 
Офіційні мови конференції: українська, російська, польська, англійська. 
Форма участі: очна та заочна. 
Місце проведення конференції: Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Грушевського, 57, головний корпус Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу (Державного вищого навчального закладу «Дрогобицький коледж нафти і газу»).
Вимоги до оформлення тез доповідей, анкету учасника та іншу інформацію щодо конференції можна знайти за адресою:www.dkng.net.ua/konferenciya

КОНТАКТИ:  Технічний секретар конференції Малик Володимир Яркович, к.т.н., доцент  тел.: +38 067 79219110324 438969  e-mail: dkngkonf@ukr.nethttp://www.dkng.net.ua/konferenciya Поштова адреса: 82100, Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Грушевського, 57, Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу (Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу»)