Захист магістерських кваліфікаційних робіт на кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини

23 листопада 2022 року на кафедрі Біокібернетики та аерокосмічної медицини відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт. Було заслухано 9 робіт. Всі роботи викликали жваве обговорення та багато питань, а значить були цікаві.

В огляді-конкурсі на кращу роботу місця розділились наступним чином:

І місце- Концеба Вадим “Телеметрична система з каналом вимірювання прискорення” (наук.кер. Кошева Л.О.)

І місце- Тищенко Євгенія «Модернізація роботи ретинального зорового протеза для отримання якісного зображення з імплантату сітківки» (наук.кер. Монченко О.В.)

ІІ місце – Мовчан Наталія “«Автоматизована система дарсонвалізації» (наук.кер. Монченко О.В.)

Результати захисту такі:

1. Мовчан Наталія Святославівна – 92
  2. Бандурка Людмила Михайлівна – 90
  3. Бондар Анастасія Русланівна – 72
  4. Бублей Олександр Юрійович – 72
  5. Концеба Вадим Костянтинович – 95
  6. Пономаренко Дмитро Геннадійович – 75
  7. Руденко Дар’я Борисівна – 90
  8. Тищенко Євгенія Олександрівна – 95
  9. Хохлов Ігор Олегович – 75

Дякуємо всім здобувачам, керівникам, завідувачці кафедри, голові, членам комісії та секретарю за успішну організацію і проведення захистів.

А нашим любим випускникам бажаємо успіхів, легкої та цікавої стежки попереду!