VІ Міжнародна науково-практична конференція «Новітні досягнення біотехнології»

23-24 вересня 2022 р. на кафедрі біотехнології факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція «Новітні досягнення біотехнології». В рамках конференції пройшов круглий стіл «Розвиток біоенергетики в ЄС та Україні», що організується в межах реалізації проєкту ЄС Erasmus+, напряму Jean Monnet “Clean Energy Technologies and Energy Efficiency: the EU Experience”, який отримала наукова група  кафедри біотехнології ФЕБІТ НАУ, під керівництвом доцента Кузнєцової О.О.
В роботі конференції взяли участь понад 100 науковців, зокрема науковці Польщі, Словаччини, Перу та інших країн. Були розглянуті питання фармацевтичної, екологічної та молекулярної біотехнології, біомоніторингу, біоенергетики, створення та використання лікарських препаратів в екстремальних умовах, зокрема в умовах космосу, питання біозахисту та біобезпеки в авіації та інші. Учасники мали багато дискусій, дружнього спілкування. Приємно відзначити високу активність молодих науковців, серед яких є випускники нашої кафедри, та студентів.