16.09.2018
  162

Урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «бакалавр» Навчально-наукового інституту екологічної безпеки

3 липня 2018 року в актовій залі університету відбулось урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «бакалавр» Навчально-наукового інституту екологічної безпеки.
На свято завітали ректор НАУ професор Ісаєнко Володимир Миколайович, проректор з міжнародного співробітництва і освіти професор Запорожець Олександр Іванович, проректор з міжнародної політики та інноваційного навчання професор Вовк Оксана Олексіївна, представник «Укргазбанку» керівник відділення № 173 Білоножко Олег Олександрович.

Від імені керівництва університету з привітальним словом до випускників звернувся ректор НАУ професор Ісаєнко В.М. та проректор з міжнародного співробітництва та освіти професор Запорожець О.І. Від імені науково-педагогічних працівників інституту виступили директор інституту професор Бойченко С.В., завідувачі кафедр професор Гаркава К.Г., професор В.Чумак, професор Железняк О.О. та професор Новаковська І.О. Зі словами щирої вдячності до професорсько-викладацького складу інституту звернулися випускники Кальницька Діана, Пилипенко Марина, Ремезовський Іван, Дядюшенко Ігор та Руль Наталія.
З ініціативи партнеру інституту АБ «УКРГАЗБАНК» під час вручення дипломів випускники ННІЕБ були відзначені цінними подарунками. Зокрема, відмінники отримали книжки з автографом відомого українського журналіста, теле- и радіоведучого, режисера-документаліста, продюсера, сценариста, автора популярних телепроектів «Надзвичайні новини» та «Країна має знати» Костянтина Стогнія. Також студенти мали можливість отримати банківські  еко-картки у подарунок. Під керівництвом  представника банку Білоножка О.О. серед власників карток відбувся святковий розіграш цінних призів, за результатами якого 26 студентів отримали подарунки.
Випускникам інституту вручено 154 диплома освітнього рівня «Бакалавр», з яких 31 – з відзнакою. 25 випускникам кафедр екології та біотехнології вручено сертифікати про проходження повного курсу підготовки бакалавра англійською мовою. За високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті  університету директор інституту Бойченко С.В. вручив бакалаврам 25 грамот.
До зустрічі 1 вересня в магістратурі!