Участь студентки ФЕБІТ у міжнародному обміні в рамках програми Erasmus+

Шестопал Анастасія, студентка 2 курсу ФЕБІТ, яка навчається за спеціальністю 101 «Екологія», взяла участь в міжнародному обміні на тему «You(th) policy». Навчання відбувалося в Литві, в селищі Daugirdiškės. У міжнародному обміні приймали участь 6 країн: Польща, Литва, Латвія, Вірменія, Грузія та Україна.

Цей молодіжний обмін дозволив не лише розвивати ідеї проектів, а й реалізувати їх. Учасники вивчали основні принципи переговорів, лобіювання, могли вільно ділитись своїми ідеями, допомагати один одному будувати реальні плани у своїх національних командах. Одне із занять курсу було присвячене висвітленню проблеми  повномасштабного російського вторгнення на територію України.  По завершенню обміну Анастасія отримала сертифікат про успішно пройдений курс та досвід реалізації молодіжної політики в різних країнах.