Студенти-біотехнологи взяли участь у ІV Науково-практичній конференції молодих дослідників «Молодь та сучасні проблеми мікробіології і вірусології»

15-17 листопада 2022 р. в Інституті мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України відбулась ІV Науково-практична конференція молодих дослідників «Молодь та сучасні проблеми мікробіології і вірусології». В роботі конференції взяли участь студенти кафедри біотехнології:

Семен Кирилов з доповіддю «Iron immobilization via methane fermentation of Solidago canadensis invasive plant», керівники: д.т.н., професор Таширєв О.Б. та к.с.-г.н., доцент Ястремська Л.С.

Михайло Іванцов з доповіддю «Simple educational model of microbial fuel cell», керівник – старший викладач Дражнікова А.В.

На конференції було представлено 16 доповідей молодих дослідників. Окрім представлення результатів своїх експериментальних робіт, студенти 2 та 3 курсу могли ознайомитись з актуальними напрямками роботи аспірантів різних установ України та поспілкуватися з молодими дослідниками, в тому числі випускниками кафедри біотехнології. Бажаємо учасникам конференції подальших успіхів у науковій творчості!