Студенти-біотехнологи на Днях науки

10 листопада студенти-біотехнологи 204 та 106М груп разом з доцентом Глушко Ю.М. та асистентом Дражніковою А.В. брали участь у заходах «Дні науки» на базі Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця. Учасники демонструвати результати проведення деяких лабораторних робіт з дисциплін: «Біоінженерія та молекулярна біотехнологія», «Загальна мікробіологія та вірусологія», «Анатомія та фізіологія рослин». Студенти ознайомлювали відвідувачів з сучасними методами біотехнології рослин, проводили виділення нуклеїнових кислот з мікроорганізмів, фарбували та мікроскопували бактерії, проводили якісні реакції на моносахариди, мікроскопували рослинні клітини.  Крім того, студенти відвідали лекції провідних українських учених Національної академії наук.