20.06.2022
  53

Міжкафедральний семінар на кафедрі біотехнології ФЕБІТ

16.06.22 було проведено міжкафедральний семінар  між кафедрою біотехнології ФЕБІТ НАУ та кафедрою екологічної безпеки та охорони праці  НУХТ. У ході семінару учасників заходу було ознайомлено з міжнародними проєктами, що виконуються на цих кафедрах.
Від кафедри біотехнології НАУ виступила к.т.н., доцент Кузнєцова О.О., яка є координатором проєкту “Clean Energy Technologies and Energy Efficiency: the EU Experience”. Цей проєкт реалізується в рамках програми Європейського Союзу  Erasmus+, напряму Jean Monnet. Кузнєцова О.О. ознайомила присутніх з метою проєкту, яка полягає у дослідженні та популяризації передового досвіду ЄС у сфері розвитку екологічно чистих енергетичних технологій та практик енергозбереження. Учасників семінару було ознайомлено з основними етапами реалізації проєкту та запланованими видами діяльності, серед яких є реалізація навчального модуля «Чисті енерготехнології та енергозбереження: досвід ЄС», проведення круглих столів та конференції із залученням науковців, представників виробництв, державних службовців, громадських діячів та студентів та проведення досліджень в області енергетичної політики ЄС, найкращих європейських практик та механізмів впровадження ідей низьковуглецевої економіки.
Від Національного університету харчових технологій виступив завідувач кафедри екологічної безпеки та охорони праці, проф., д.б.н. Якименко І.Л., який поділився із учасниками семінару своїм досвідом реалізації проєктів Жана Моне, присвячених дослідженню політики та найкращих практик Європейського Союзу у галузі сталого розвитку та охорони навколишнього середовища. Окрім цього, учасників семінару запрошено прийняти участь у круглому столі «Розвиток біоенергетики в ЄС та Україні», проведення якого в рамках реалізації проєкту “Clean Energy Technologies and Energy Efficiency: the EU Experience” заплановано на вересень 2022 року на кафедрі біотехнології НАУ.