11.10.2021
  52

Квест першокурсника ФЕБІТ 2021

У вересні 2021 року на території НАУ відбувся «Квест першокурсника ФЕБІТ 2021». В заході взяли участь дев’ять команд, до складу яких увійшли десятки активних, завзятих та наполегливих «мінусят» – першокурсників Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій, а також студенти старших курсів, члени Студентської ради та Творчого об’єднання студентів і аспірантів НАУ ФЕБІТ.

Першокурсники вирішували непрості задачі та долали різноманітні перешкоди. Знайти дорогу нескінченними лабіринтами корпусів, напевно, найважче, що очікувало юних студентів, які тільки вступили до родини «авіаторів». На точках по всій території нашого університету їх чекали танці, співи, жарти, мініатюри, інтелектуальні завдання. І все це було пов’язано з актуальною темою сьогодення: «Соціальні мережі». Всі учасники заходу отримали масу позитивних емоцій, а переможці – ще й солодкі призи.

Наші першокурсники можуть все! Отже, зустрічайте команди лідерів:

1 місце – «Тюбікі»,

2 місце – «Опариши»,

3 місце – «Шлепки».

Вітаємо студентську родину ФЕБІТ із поповненням, а «мінусятам» зичимо успіхів у навчанні. Також дякуємо за підтримку в організації заходу Студентській раді університету та деканату Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій.