13.12.2021
  66

Година корпоративної культури ХП-405

Студенти групи ХП-405 ФЕБІТ у рамках години корпоративної культури відвідали Київський зоологічний парк, який був створений за ініціативою професорів Університету Святого Володимира та Політехнічного інституту, викладачів гімназій, лікарів, громадських діячів у 1907 році.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з основними функціями Київського зоопарку, зокрема природоохоронною, науково-дослідницькою, освітньою, виховною та рекреаційною, з’ясували роль зоопарків у збереженні біорізноманіття. На сьогодні у багатьох зоопарках накопичено значний досвід у зоотехніці, ветеринарії, управлінні колекціями та організації експозицій, які дозволяють забезпечувати біологічні потреби видів. Зокрема, Київському зоопарку вдалося зберегти та досягнути розмноження рисі євразійської, чорного лелеки, зубра європейського, коней Пржевальського та інших рідкісних видів, занесених до Червоної книги України. 

Дякуємо Київському зоопарку за можливість поринути в атмосферу дикої природи, долучитися та отримати знання про збереження тварин, рослин і навколишнього середовища.