ФЕБІТ на Дні кар’єри в Ірпені

24 вересня Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій у складі делегації Національного авіаційного університету був представлений на “Дні кар’єри” для понад 300 школярів, організованому Ірпінським міським центром зайнятості. Асистент кафедри хімії і хімічної технології Гаєвська Тетяна Анатоліївна знайомила учнів старших класів шкіл м.Ірпіня і м.Бучі з кафедрами факультету та спеціальностями, за якими ведеться підготовка на них, в тому числі і в рамках англомовного проекту, про організацію і підтримку можливостей академічної мобільності на факультеті, перспективи цікавої наукової роботи, широкі перспективи подальшого працевлаштування для наших випускників та інші аспекти діяльності, про які з цікавістю розпитували майбутні абітурієнти.