EuroIntegration of Environmental Standards for Civil Aviation

05 квітня 2023 року на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету, відбулося засідання круглого столу для здобувачів освітньо-наукового ступеня PhD під назвою «Європейська інтеграція екологічних стандартів для цивільної авіації».

Даний захід було організовано в рамках виконання проекту «European Integration of Environmental Standards for Civil Aviation in the context of Sustainable Development» № 621138-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE (за підтримки Програми Єразмус+ Європейського Союзу). Участь у Круглому столі взяли близько 30-ти учасників.

Під час Круглого столу були представлені доповіді-звіти аспірантів кафедри екології, які навчаються за спеціальністю 101 «Екологія» Після представлення аспірантами цікавих та змістовних доповідей відбулася жвава дискусія учасників з питань забезпечення Сталого розвитку авіації.