У жовтні 2020 р. Національний Авіаційний університет став переможцем конкурсу «Наука для безпеки людини та суспільства», що проводив Національний фонд досліджень України, з проєктом «Експериментально-аналітичні засади гарантування безпеки людини та суспільства удосконаленням технологій поводження з відходами у техносфері» (науковий керівник – декан факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій професор Бойченко С. В.). Завдання Першого етапу виконано в основному. Успішна робота була забезпечена злагодженими діями команди проєкту, що згідно календарного плану завершила комплекс робіт, передбачених технічним завданням. 15 грудня разом підвели підсумки та направили звітні документи до Національного фонду досліджень України! Синергетичний результат спільної роботи підрозділів НДЧ та Факультету на власні очі приємно здивували! Дякуємо команді наукової школи та колегам, що підтримували та допомагали у виконанні цих завдань! Далі буде! Будуймо майбутнє разом!