13.03.2021

День землевпорядника України та 30-а річниця земельної реформи

З нагоди Дня землевпорядника України та 30-ї річниці земельної реформи щиро вітаємо НОВАКОВСЬКУ Ірину Олексіївну, доктора економічних наук, члена-кореспондента Національної академії аграрних наук України, завідувача кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій з нагородженням Грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України за вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих землевпорядних кадрів, плідну наукову та методичну діяльність.

За визначний особистий внесок у створення умов для рівноправного розвитку різних форм господарювання на землі, формування багатоукладної економіки, раціонального використання та охорони земель в Україні, та з нагоди Дня землевпорядника України та 30-ї річниці земельної реформи щиро вітаємо ЖОЛКЕВСЬКОГО Петра Францевича, кандидата економічних наук, доцента кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій з отриманням Грамоти Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Бажаємо вам успіхів, здійснення мрій та цікавих задумів! Подальших професійних злетів та творчої наснаги!