Кафедра Землеустрою та кадастру

РОЗШИРЕНИЙ САЙТ КАФЕДРИ

Вітаємо вас на сторінці кафедри Землеустрою та кадастру!

Мабуть найстаріша професія у світі – це впорядкування та облік земельних ресурсів. Про землемірів нам відомо ще з часів стародавнього Єгипту, Риму, з біблейських легенд тощо. Тобто ця проблема завжди стояла перед людиною і ніколи не втрачала актуальності.

Сучасність, як і завжди, пов’язана з цим питанням. Як завжди, для нашої держави на часі стоїть проблема землі, що за Конституцією України визнана основним національним багатством і яка перебуває під особливою охороною держави – її використання та відновлення, впорядкування та розподіл, захист тощо. Іншими словами – землеустрій та кадастр. До того ж, суспільство зараз проходить період технологічної революції, зокрема – в інформаційній, космічній та інших сферах, що кардинально змінює принципи та підходи у вирішенні багатьох задач в цій галузі – юридичні, технологічні, соціальні тощо.

Саме цим знанням та технологіям, для розв’язання проблем земельних ресурсів держави на сучасному рівні і навчають студентів на нашій кафедрі. Безліч професійних завдань створюють проблеми, що потребують наукового обґрунтування та вирішення. Кафедра готує спеціалістів, що здатні на самому сучасному науковому та практичному рівні вирішувати всі ці проблеми, та приймати активну участь у становленні нашої держави.

На нашій кафедрі створені всі умови для цікавого і змістовного навчання та відпочинку студентів, оптимального розвитку їх творчих здібностей. Кваліфікований викладацький склад, наявність сучасних навчальних аудиторій, можливість залучення студентів до наукових досліджень, що виконуються на кафедрі, розвиток студентського самоврядування – все це дозволяє нашим випускникам стати конкурентоздатними фахівцями та служить основою для формування майбутніх професіоналів своєї справи

Випускники кафедри мають можливість працювати і творити на всіх рівнях державних та приватних підприємств, державних установ та соціальних структур, де є потреба у вирішенні питань з використання, розподілу, захисту та відновлення земельних ресурсів держави.

З повагою і найкращими побажаннями завідувач кафедри землеустрою
та кадастру, доктор економічних наук, Новаковська Ірина Олексіївна