Участь Національного Авіаційного Університету у Міжнародній спеціалізованій виставці «Технології захисту/ПожТех»

Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех» за 21 рік існування набула статусу головного галузевого виставкового проекту України у сфері пожежної та промислової безпеки, рятувальної справи, цивільного захисту та охорони праці. Цього року до програми виставки було додано нову складову – конкурс наукових робіт молодих учених та аспірантів «Актуальні проблеми та інноваційні технології у сфері цивільного захисту та екологічної безпеки для повоєнного відновлення України». Співорганізатором конкурсу виступила кафедра екології, яка забезпечила наукове рецензування робіт. Участь у конкурсі взяли 29 науковців, які представили роботи, що стосувались захисту ґрунтового середовища, відновленню порушених екосистем, розробці заходів пожежогасіння, захисту від наслідків техногенних аварій,екологічно безпечної відбудови інфраструктури з урахуванням адаптації до кліматичних змін тощо.

Дипломами було відзначено 8 робіт, які мають найвищу практичну цінність. Серед переможців представники Сумського державного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Національного університету цивільного захисту України та Національного авіаційного університету. Офіційне вручення дипломів відбулось в останній день виставки, 30 червня 2024 року, на стенді Національного авіаційного університету за участю організаторів виставки, завідувача кафедри екології проф. Дудар Т.В та переможців.

Дипломанти конкурсу та науковий комітет щиро сподіваються, що представлені розробки зроблять внесок у підвищення екологічної та техногенної безпеки держави.