Година корпоративної культури на тему «Міжнародна академічна мобільність. Можливості для екологів», проведена 15 травня 2024 року кураторами груп 101 та 102

15 травня 2024 року куратори груп 101 та 102 спеціальності «Екологія» доцент Лариса Черняк та Маргарита Радомська провели годину корпоративної культури на тему «Міжнародна академічна мобільність. Можливості для екологів». Під час зустрічі Ларисою Черняк було представлено презентацію щодо наявних можливостей з міжнародної академічної мобільності для студентів-екологів та порядку участі у програмі ERASMUS+ для студентів. А також детально розглянуто поетапність та особливості пошуку нових можливостей для участі у міжнародних програмах для студентів. Маргаритою Радомською було представлено презентацію щодо вимог до сертифікатів зі знання іноземної мови, наявність яких є обов’язковою вимогою для участі у міжнародних програмах академічної мобільності для студентів.