Працевлаштування наших випускників

Після закінчення університету випускники є бажаними спів­робітниками державних та приватних компаній в галузі геодезії, картографії, землеустрою та геоінформаційних систем, геодезично-територіальних і транспортно-економічних служб держадміністрацій та інших установ.

Нижче наведено перелік наших стейкхолдерів, тобто компаній, які найбільше зацікавлені у запрошенні на роботу наших випускників. Стейкхолдери активно співпрацюють з кафедрою аерокосмічної геодезії та землеустрою, проводячи екскурсії, виставки, семінари та виробничі практики для наших студентів.

Зустрічі зі стейкхолдерами оперативно висвітлюються на нашому сайті.

Стейкхолдери кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою:

Науково-дослідний інститут геодезії і картографії є провідною науково-дослідною організацією Державної служби геодезії, картографії та кадастру. Інститут здійснює науково-дослідні роботи в сфері геодезії, картографії, дистанційного зондування Землі та фотограмметрії, нормативного забезпечення топографо-геодезичних і картографічних робіт; розроблення та впровадження геоінформаційних систем.
Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України вивчає енергомасообмін в геосистемах, проводить аерокосмічні дослідження в геоекології та геології, застосовує геоінформаційні технології та системний аналіз в дистанційному зондуванні Землі.
Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України проводить дослідження у галузі фундаментальної, експериментальної та прикладної геофізики, зокрема гравіметрії, геодинаміки, тектонофізики, геомагнетизму, гідроакустики, сейсмічної небезпеки.
Головна астрономічна обсерваторія НАН України проводить дослідження у галузі позиційної астрономії, космічної геодезії та геодинаміки; фізики Сонця й тіл Сонячної системи; фізики й еволюції зір і галактик; фізики космічної плазми; астрономічного та космічного приладобудування.
Інститут космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентства України проводить дослідження Землі з космосу, вивчає сонячно-земні зв’язки та космічну погода, реалізує супутникові проекти досліджень ближнього космосу.
Компанія GEONIX надає широкий спектр послуг у таких напрямках: геодезія, землеустрій та кадастр, ГІС-аналіз, цифрова картографія, топографічні плани та карти, розробка баз геоданих, постачання програмного забезпечення.
Компанія ТВІС постачає знімки з усіх доступних комерційних оптичних і радарних супутників, створює ортофотоплани, векторні карти, цифрові моделі рельєфу, тривимірні моделі будівель, споруд і земельних ділянок.
Компанія ЕЛНАВ – офіційний дистриб’ютор високотехнологічного ГНСС-обладнання виробництва ElNav та СHCNAV.
Компанія ЦентрПроект – провідне дослідницьке підприємство, яке виконує інженерні вишукування і спеціальні геодезичні роботи на всіх етапах проєктування, будівництва та експлуатації об’єктів, проводить топографічну зйомку та аерофотозйомку.
Компанія НАВІТЕЛ Україна – провідний виробник електронних пристроїв, розробник навігаційного програмного забезпечення, навігаційних карт та інтелектуальних систем моніторингу.

Компанія «Навігаційний геодезичний центр» – офіційний дистриб’ютор Leica Geosystems в Україні, світового лідера в розробці технологій і виробництві геодезичних приладів для виконання топографічних зйомок, картографування, супутникової навігації, управління дорожньо-будівельною технікою, кадастрових зйомок, моніторингу деформацій несучих конструкцій та ін.
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) реалізує державну політику у сфері національної інфраструктури геопросторових даних, топографо-геодезичної і картографічної діяльності, земельних відносин, землеустрою, Державного земельного кадастру, використання та охорони земель, родючості ґрунтів.
Центр Державного земельного кадастру (Центр ДЗК) забезпечує адміністрування системи Державного земельного кадастру, виконання робіт із землеустрою, землеоціночних робіт, топографо-геодезичних робіт, організацію та проведення земельних торгів.
Компанія «Систем Солюшнс» – швейцарсько-українська компанія, що є операторм мережі System.NET – першої та найбільшої GNSS-мережі сигналу RTK, який використовується для геодезичних роверів та в системах автоматичного водіння с/г техніки будь-якого виробника. Технологія мережі розроблена на основі GNSS-обладнання компанії Leica Geosystems – міжнародного лідера у сфері точного позиціонування.
Компанія «Картографія +» надає широкий спектр послуг по створенню топографічних карт у масштабі 1:10 000 та топографічних планів 1:2000 для розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад.
Компанія «Аналітика» займається розробкою і виробництвом обладнання і програмного забезпечення для цифрової фотограмметрії і картографії. ПЗ Digitals забезпечує автоматизацію геодезичних робіт від опрацювання польових вимірів до створення обміних файлів XML, кадастрових планів та техдокументації.
Компанія «HiTarget» – офіційний представник Hi-Target Surveying Instrument Co.Ltd. Заснована в 1999 році, компанія є першим зареєстрованим професійним виробником та постачальником високоточного вимірювального та картографічного обладнання в Китаї.
Компанія «Drone.UA» – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні і виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. Drone.UA – дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D.
Компанія «EverScan» спеціалізується у скануванні об’єктів, використовуючи сучасні методи наземного та LIDAR-сканування.
Компанія «Кайлас АЕРО/ГІС технології» має багаторічний досвід у сфері аерознімання, створення якісної картографії різної тематики на основі найсучасніших технологій, надання широкого спектру землевпорядних послуг на базі аерознімальних та топографо-геодезичних робіт.
Компанія «Шелс» розробляє готові рішення в області ГІС-технологій і реєстраційних систем, а також здійснює професійну розробку і підтримку іноваційних програмних продуктів та сервісів. Є розробником Геодезичної Інформаційної Системи «ГІС 6», яка дозволяє виконувати комплекс землевпорядних задач від камеральних робіт до реєстраційної картки та обмінного файлу.
Компанія «БломІнфо-Юкрейн» забезпечує реалізацію повного циклу робіт: від збору та обробки геопросторових даних до інтеграції даних в ГІС, розробки проєктних рішень та створення геопорталу.
Компанія «SOFTPRO» – ІТ-компанія, що розробляє веб-орієнтоване програмне забезпечення для створення топографічних карт і планів, національних та регіональних інфраструктур геопросторових даних, розробляє геопортали та ГІС-системи різного призначення.
Компанія «SPM 3D» працює в сфері лазерного сканування і фотограмметрії для різних галузей – архітектура, будівництво, картографічні і геодезичні роботи, міське планування, енергетика, гірничодобувна, нафто- і газова промисловість. Лазерне сканування забезпечує точними даними та 3D-моделями інженерів, архітекторів та менеджерів з метою ефективного прийняття рішень в різних галузях.
Подільський земельний центр – землевпорядна організація, яка має великий досвід роботи у сфері земельних відносин й може оперативно вирішувати будь-які питання щодо оформлення права власності на землю, розробки проєкту землеустрою щодо відведення, поділу чи об’єднання земельних ділянок, зміни цільового призначення землі, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці.
Компанія «ESRI Ukraine» – представник в Україні американської корпорації Esri, визнаного світового лідера на ринку геоінформаційних технологій, які допомагають в питаннях картографування та геодезії, обробки зображень, дистанційного зондування, географії, геології та кадастру.
Компанія «ЕСОММ Со» – офіційний партнер «ESRI Ukraine», представника в Україні американської корпорації Esri.
КП «Київський інститут земельних відносин» – це компанія, яка об’єднала спеціалістів різних напрямків: геодезистів, землевпорядників, землеоцінювачів, топографів, картографів та юристів для виконання топографо-геодезичних робіт, розробки технічної документації із землеустрою, оцінки земельних ділянок. Спектр послуг, який надає КП КІЗВ, дозволяє супроводжувати замовника від набуття земельної ділянки до ефективного планування території.
Державний інформаційний геологічний фонд України («Геоінформ України») – науково-виробнича установа Державної служби геології та надр України, яка збирає, зберігає, аналізує та надає у користування інформацію, що утворилася в процесі геологічного вивчення та використання надр.
ДНВП «Картографія» займається розробленням та виданням тематичних картографічних творів; створенням цифрових і електронних карт, географічних інформаційних систем (ГІС); проведенням науково-дослідницької діяльності у сферах тематичного картографування; встановленням та унормуванням географічних назв; реалізацією картографічної продукції.
Компанія «КМС» – офіційний майстер-дистриб'ютор в Україні компанії Trimble Navigation (США) – світового лідера з виробництва GPS, оптичних та лазерних систем позиціонування.
Компанія «CHC Navigation» створює інноваційні рішення GNSS навігації та позиціонування. Продукти та рішення CHCNAV охоплюють різні галузі, такі як геопросторова, будівельна, сільськогосподарська та морська.
Компанія «Hexagon AB» спеціалізується на системах вимірювання та позиціонування. Продукція компанії використовується для вимірювання та перевірки якості у виробничих процесах і проектуванні інженерних установок, а також у плануванні інфраструктури, будівництві, гірничодобувній промисловості, сільському господарстві та енергетиці.
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) сприяє розробці комплексних планів просторового розвитку громад для відновлення від наслідків війни та рекультивації земель.
Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад активно сприяє становленню та розвитку територіальних громад як основи цілісної нової системи потужного і дієвого місцевого самоврядування України.
ГІС-Асоціація України сприяє розвитку геоінформаційних технологій та послуг.
Всеукраїнська аеро-геодезична асоціація – об'єднання спеціалістів геодезії та аерознімання для ефективного розвитку галузей в умовах сучасних виробничих, законодавчих та науково-технічних тенденцій.
ГІС-Кадастрова асоціація України об’єднує фахівців у сферах геоінформаційних систем та землевпорядкування, які прагнуть до інноваційного розвитку цих галузей, створюючи нормативну базу для використання сучасних технологій та співпрацюють з урядовими структурами для підвищення якості землевпорядних послуг.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer