VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

Перше повідомлення

Сайт конференції

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

17-18 березня 2022 року на кафедрі аерокосмічної геодезії та землеустрою Національного авіаційного університету буде проходити VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами». Конференція буде проходити в on-line форматі (Zoom), участь безкоштовна.

Учасники конференції отримують сертифікати.

На конференції будуть обговорені нагальні питання в сфері геодезії, землеустрою та кадастру, буде представлене сучасне геодезичне обладнання, програмне забезпечення та передові технології проведення земельно-кадастрових робіт і створення землевпорядної та містобудівної документації. Також будуть проведені майстер-класи по використанню обладнання та програмного забезпечення.

Партнерами конференції виступають: Держгеокадастр України; ДП «Науково-дослідний інституту геодезії і картографії»; компанія «Шелс»; компанія «ЕСОММ Со»; компанія «Аналітика»; компанія «КМС»; компанія «Навігаційний геодезичний центр»; компанія «Систем Солюшнс»; компанія Hi-Target; компанія CHCNAV та elNAV; компанія «Твіс»; компанія Drone.UA; компанія «Кайлас»; компанія «Геонікс»; Українське товариство геодезії та картографії; асоціація «Земельна спілка України»; Всеукраїнська громадська організація «Асоціація фахівців землеустрою України»; «Центр геопросторових даних України»; ГІС асоціація України, Всеукраїнська аеро-геодезична асоціація.

Запрошуємо до участі у конференції фахівців, які займаються топографо-геодезичною, картографічною, землевпорядною, кадастровою діяльністю та молодих науковців, студентів, аспірантів. Конференція традиційно проходитиме два дні:

  • 17 березня 2022 рокупленарне засідання, на якому виступатимуть представники державних органів влади, державних та приватних організацій, фахівці в галузі геодезії, землеустрою та кадастру;
  • 18 березня 2022 року – секційне засідання, на якому виступатимуть аспіранти та студенти.

Для участі у конференції необхідно до 14 березня 2022 р. зареєструватись на сайті або надіслати заявку на електронну адресу land_nau@ukr.net.