Звіт з проведення студентської наукової конференції Політ 2019 на секції двох кафедр: кафедри Біотехнології та кафедри Біокібернетики і аерокосмічної медицини

Секретарі наукової секції двох кафедр: Карпенко Валерій Іванович, Монченко Олена Володимирівна

За науковою тематикою кафедри біотехнології ФЕБІТ представлено 9 студентських наукових робіт:

1 місце: отримала Богданович Таїса, 4 курс, за наукові роботи «Підходи і перспективи отримання авіаційного та ракетного біопалива з використанням мікроводоростей»,

науковий керівник, к.б.н. доцент Карпенко В.І. та роботу «Біотехнологія спирту з рециркуляцією дріжджів», наукові керівники: Вітряк О.П., к.т.н., доц., Левандовський Л.В., д.т.н. проф..

2 місце: отримала Українська А.О., 3 курс, за наукову роботу «Розробка мікробного паливного елементу на основі дріжджів», науковий керівник Дражнікова А.В.

3 місце:отримала Шпетна К.О., 4курс, за наукову роботу Одержання наночастинок срібла з використанням екстрактів «бородатих» коренів Artemisia tilesii науковий керівник: к.с.-г.н., доцент Ястремська Л.С.

За науковою тематикою кафедри біокібернетики і аерокосмічної медицини

ФЕБІТ представлено 9 студентських наукових робіт:

1 місце: отримав Пуйда Тимофій “Підвищення точності ультразвукових вимірів у офтальмології”, наук. керівник к.т.н., доц. Монченко А. В.,

2 місце: отримали Логінов Антон, Михалєва Юлія “Штучні м’язи на пневматичній системі”, наук. керивник д.т.н., проф. Кошева Л. А.

3 місце: отримала Соколова Марина “Технологія беспроводної харчування в кардіостимулятори”, наук. керівник к.т.н., доц. Булигіна А.В.

Особливе місце “Приз студентської аудиторії” отримав Силкин Владислав, доповідь “Віртуальний прилад для дослідження електрокардіосигналів”, наук. керівник к.т.н., доц. Буриченко М.Ю.

Секретарі наукової секції:

Карпенко Валерій Іванович,