01.05.2019

СПІЛЬНА УЧАСТЬ СПІВРОБІТНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ У ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

20 квітня представники та керівництво Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій взяли участь у Дні відкритих дверей, що був ініційований та організований співробітниками Аерокосмічного факультету та відбувся на території Державного музею авіації ім. О.К. Антонова НАУ. Разом з юними майбутніми абітурієнтами-школярами №118 “Всесвіт” усі присутні мали можливість побачити запуск авіаційного двигуна, завантаження техніки в літак, зазирнути до салонів і кабін літаків й гелікоптерів, постріляти в інтерактивному мультимедійному тирі, оглянути колекцію авіаційних двигунів та відчити себе справжніми пожежниками та рятувальниками.
Надзвичайно приємно було спостерігати запал та захват в очах молоді, яка мала можливість взяти участь у організованих заходах. Сподіваємося у перспективі на зустріч з учнями вже у статусі студентів НАУ.