21.04.2019

Перемога на Всеукраїнському конкурсі “Цивільна безпека”(“Охорона праці”)

Студентка кафедри цивільної та промислової безпеки Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій НАУ Дегтярьова Яна перемогла на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму підготовки “Цивільна безпека”(“Охорона праці”), що проходив на базі Харківського національного автодорожнього університету (кафедра метрології та безпеки життєдіяльності).
В конкурсі брали участь представники університетів з усіх регіонів України, рівень доповідей яких був дуже високим. Слід відмітити чітку організацію проведення конкурсу, як щодо прийому учасників, так і щодо організації висвітлення результатів їх досліджень. Наукова робота Дегтярьової Я. “Заходи та засоби захисту працюючих від впливу електромагнітних полів ультразвукових та вищих частот” (науковий керівник –д.т.н., професор кафедри цивільної та промислової безпеки Мікосянчик Оксана Олександрівна) отримала високу оцінку конкурсної комісії та нагороджена дипломом І ступеня!